Вантажні автомобілі, спецтехніка, пасажирський транспорт і трактори. Запчастини та сервіс.

Hyva

Крани-маніпулятори, навантажувачі та гідравліка Hyva

Глобальна транснаціональна нідерландська компанія Hyva створена в 1979 році, а її штаб-квартира розташовується в місті Алфен-ан-ден-Рейн. За роки своєї успішної роботи продукція концерну стала популярною серед споживачів, а виробничі потужності тепер знаходяться в багатьох країнах світу: Індія, Італія, Китай, Німеччина, Бразилія.

У 1981 році в Hyva відкрито центр експертизи, і таким чином під її торговою маркою стала випускатися продукція інших виробників. Щороку вона нарощувала міць, її запчастини потрапляли на конвеєри найпопулярніших автоконцернів.

Асортимент продукції Hyva

Продукція концерну має великий асортимент. Він включає в себе для комплектації, які виробляються та реалізуються по всьому світу, також випускається технічна продукція. Її основна спрямованість — розробка і створення гідравлічних елементів: гідравліки, розвантажувально-навантажувальних систем, а також сучасних систем нового покоління для самоскидів, вантажних авто і напівпричепів.

Hyva виготовляє:

  • самоскидну гідравліку;
  • крани-маніпулятори;
  • обладнання для перевезення контейнерів;
  • обладнання з підйому вантажів;
  • системи управління та збору відходів.

Основні характеристики та переваги Hyva

Вся виготовлена ​​продукція Hyva користується великим попитом і є гідним конкурентом у своїй сфері діяльності. Це не дивно, оскільки її основні завдання:

  • надійність та якість;
  • висока продуктивність;
  • інноваційний підхід.

Всі деталі та обладнання виробляються з дотриманням міжнародних норм, а також мають відповідну сертифікацію.

Автек – офіційний дилер Hyva в Україні. Інтернет-магазин Avtek займається продажем вантажних автомобілів, тракторів, пасажирського транспорту та іншої спецтехніки більше двадцяти років. Скористайтеся нашим каталогом для комфортного пошуку всього необхідного. Крім основного списку, для вашої зручності товари кожної торгової марки відсортовані окремо.

Також Аvtek реалізує запчастини, і ми завжди допоможемо вам підібрати і купити необхідну запчастину для автомобіля за прийнятною ціною.

Купуючи товари в нашому інтернет-магазині, кожен покупець отримує обслуговування по гарантії. Після її завершення ми надаємо сервісне обслуговування. Ми створили 18 офіційних станцій обслуговування в Києві та інших містах по всій території України.

Ще одна перевага Автек – можливість покупки будь-якої техніки в кредит і лізинг. Ми співпрацюємо з провідними представниками на ринку фінансових послуг, які ми надають нашим клієнтам найвигідніші умови.